Rajd „Zakończenie Sezonu”

W dniu 2011-09-25 Zarząd Klubu Turystyki Rowerowej „Jednoślad” zorganizował kolejną imprezę plenerową pod nazwą „Zakończenie Sezonu 2011”

W rajdzie wzięło udział pięćdziesięciu  rowerzystów. Byli to członkowie naszego klubu , sympatycy turystyki rowerowej jak również grupa rowerzystów z oddziału PTTK przy Hucie Andrzej w Zawadzkiem. Trasa liczyła 32 km . Imprezę zakończyliśmy ogniskiem z kiełbaskami , pieczywem i napojami na gliniance Habas . Przy pięknej , słonecznej pogodzie i koleżeńskiej atmosferze zakończyliśmy uroczyście  tegoroczny sezon. W załączeniu kilka zdjęć.                                                                                                                                    Jednak dzisiejsza impreza nie kończy sezonu. Planujemy kolejne rajdy. W dniu 2011-10 – 08 na zaproszenie Członków Klubu Turystyki Rowerowej PTTK przy Hucie Andrzej w Zawadzkiem jedziemy na rajd gwiaździsty „Doliną Małej Panwi” do miejscowości Fosowskie.

Kolejną imprezę przygotowujemy na dzień 2011-10-16 . Będzie to maraton kolarski pod nazwą „Dobrodzieńska Seta” czyli przejechanie 100 km w czasie do 5 godzin. Do udziału w imprezach zapraszamy członków klubu jak i sympatyków turystyki rowerowej. Maraton traktujemy jako imprezę otwartą dla wszystkich.

Bliższe informacje – 602158206

34- 3537312

Józef Włodarz

Tadeusz Urbanek

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.