Wycieczka do Sierakowa

W dniu 15.09.2019 członkowie naszego klubu wzięli udział w spotkaniu integracyjnym zorganizowanym przez Zarząd Klubu Rowerowego „ Sieraków Śląski” . Na rogatkach Sierakowa zostaliśmy powitani przez Zarząd Klubu . Następnie pojechaliśmy wspólnie do miejscowego parku , gdzie zapoznaliśmy się z jego historią , historią Sierakowa oraz będącego w ruinie zamku.  O wszystkim opowiedzieli nam kol. Halina i Zdzisław. Po tej krótkiej i interesującej lekcji historii pojechaliśmy na miejsce naszego spotkania przy miejscowym stawku. W miłej i sympatycznej atmosferze oraz pięknej i słonecznej pogodzie  spędziliśmy dzisiejsze popołudnie. W imprezie uczestniczyło 17-stu członków naszego klubu. W załączeniu kilka zdjęć.

Józef Włodarz

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.