Rajd – Zamek Kąty 2011

W dniu 2011-06-18 członkowie naszego klubu turystyki rowerowej „Jednoślad” wzięli udział w rajdzie „Zamek Kąty 2011” zorganizowanym przez PTTK Huta Andrzej w Zawadzkiem.

Z Dobrodzienia wyjechaliśmy o godz. 8,30 do Pluder ,  gdzie dołączyła miejscowa grupa naszych członków . Razem dojechaliśmy do miejsca zbiórki w Zawadzkiem – Świerkle . Potem  wyruszyliśmy do celu naszego rajdu czyli zabytkowej stodoły leśnictwa Dębie. Po drodze odwiedziliśmy Centrum Edukacyjne przy Nadleśnictwie Zawadzkie . Na placu przy  Zabytkowej Stodole odbyło się otwarcie rajdu oraz biesiada z pieczeniem kiełbasek i liczne konkursy. Do Dobrodzienia wróciliśmy drogami leśnymi . W imprezie wzięło udział 23 członków naszego klubu. Razem przejechaliśmy trasę liczącą 55 km. W załączeniu kilka zdjęć.

Józek Włodarz
Tadeusz Urbanek

 

Category: 2011.06 - Czerwiec
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.