Rajd z okazji „Dni Ziemi Strzeleckiej”

W dniu 7.06.2015 grupa członków naszego klubu wzięła udział w rajdzie rowerowym z okazji „Dni Ziemi Strzeleckiej”. Na imprezę zostaliśmy zaproszeni przez Koło Turystyki Rowerowej         „Kamienie Szlachetne” z Strzelec Opolskich. Pojechaliśmy do Kamienia Śląskiego , Izbicka i z powrotem do Strzelec Opolskich . W Kamieniu Śląskim zobaczyliśmy ruiny przedwojennego lotniska oraz czynne kamieniołomy a w Izbicku zwiedziliśmy odrestaurowany zamek , gdzie zostaliśmy poczęstowani kawą i ciastem. Po powrocie do Strzelec Opolskich zostaliśmy poczęstowani pysznym bigosem oraz otrzymaliśmy pamiątkowy puchar i dyplom uczestnictwa . W rajdzie uczestniczyło ogółem 60 rowerzystów z różnych klubów. Z naszego klubu było pięciu . Przejechaliśmy ogółem 104 km przy pięknej i słonecznej pogodzie. Z Dobrodzienia wyjechaliśmy o godz. 730 a wróciliśmy o 18.
W załączeniu zdjęcia z imprezy.

Józef Włodarz

Category: 2015.06 - Czerwiec
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.