Rajd samorządowców Zawadzkie

W dniu 28.06.2014 na zaproszenie Gminy Zawadzkie , grupa członków naszego klubu wzięła udział w rajdzie Samorządowców . Wspólnie z pracownikami naszej gminy oraz  pozostałymi uczestnikami rajdu zwiedziliśmy Ogród Edukacyjno- Turystyczny przy Nadleśnictwie Zawadzkie , Zamek Myśliwski Kąty , Skansen u Michała , Zabytkowy Młyn u Thiela w Żędowicach , zabytkową chatę w Kielczy. W trakcie rajdu organizatorzy przygotowali kilka posiłków a w restauracji Pana Brondera w Żędowicach rajd uświetniły swoim występem dzieci w spektaklu „ Ślaskie Beranie” . Odbyły się liczne konkursy w śród których przedstawiciel naszej Gminy kol. Krzysztof Kiwic otrzymał piękny puchar za wygranie konkursu „ jazda żółwiem”.  W rajdzie uczestniczyło 3 członków naszego klubu oraz siedmiu przedstawicieli naszej Gminy. W załączeniu kilka zdjęć.

Urbanek Tadeusz

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.