Pielgrzymka Rowerzystów’ na Górę św. Anny

W dniu 14.05.2011 członkowie naszego klubu  wzięli udział przy pięknej słonecznej pogodzie w „Pielgrzymce Rowerzystów’ na Górę św. Anny. Trasa wiodła przez Myślinę , Staniszcze , Kadłub , Wysoką .  Jechaliśmy grupą 27 osób z Dobrodzienia i Pluder. Z Dobrodzienia wyjechaliśmy o godz.10 a wróciliśmy o 19. Razem trasa liczyła 93 km. Uczestnicy z Pluder przejechali 120 km. Trasę zabezpieczał nasz klubowy „Patrol”. Po Mszy Św. w  Bazylice ,  na placu „Domu Pielgrzyma” odbył się konkurs wiedzy o Górze Św. Anny i prelekcja policjantów o przepisach ruchu drogowego dotyczących rowerzystów. . Na pamiątkę uczestnictwa otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom i plakietki.  Ogółem w Pielgrzymce uczestniczyło 600 rowerzystów. W załączeniu kilka zdjęć.

Józef Włodarz

Mapa

Mapa

Category: 2011.05 - Maj
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.