Archive for the Category » 2011.06 – Czerwiec «

Rajd „Siedem Źródełek”

W dniu 26.06.2011 Zarząd Klubu Turystyki Rowerowej „Jednoślad” zorganizował kolejną imprezę w tym sezonie . Tym razem pojechaliśmy do „Siedmiu Źródełek”w Oleśnie . Trasa wiodła bocznymi drogami przez Rzędowice , Klekotną , Kolonię Łomnicką .  Po drodze zwiedziliśmy zabytkowe kościółki Św. Rocha w  Wysokiej oraz  Św. Anny w Oleśnie. Do Dobrodzienia wróciliśmy tą samą trasą , która liczyła łącznie 60 km. Grupa uczestników z Pluder zaliczyła 80 km. W rajdzie wzięło udział 27 członków i sympatyków naszego klubu.

W załączeniu kilka zdjęć.

 

 

Józef Włodarz

Tadeusz Urbanek

Category: 2011.06 - Czerwiec  Comments off

Rajd – Zamek Kąty 2011

W dniu 2011-06-18 członkowie naszego klubu turystyki rowerowej „Jednoślad” wzięli udział w rajdzie „Zamek Kąty 2011” zorganizowanym przez PTTK Huta Andrzej w Zawadzkiem.

Z Dobrodzienia wyjechaliśmy o godz. 8,30 do Pluder ,  gdzie dołączyła miejscowa grupa naszych członków . Razem dojechaliśmy do miejsca zbiórki w Zawadzkiem – Świerkle . Potem  wyruszyliśmy do celu naszego rajdu czyli zabytkowej stodoły leśnictwa Dębie. Po drodze odwiedziliśmy Centrum Edukacyjne przy Nadleśnictwie Zawadzkie . Na placu przy  Zabytkowej Stodole odbyło się otwarcie rajdu oraz biesiada z pieczeniem kiełbasek i liczne konkursy. Do Dobrodzienia wróciliśmy drogami leśnymi . W imprezie wzięło udział 23 członków naszego klubu. Razem przejechaliśmy trasę liczącą 55 km. W załączeniu kilka zdjęć.

Józek Włodarz
Tadeusz Urbanek

more »

Category: 2011.06 - Czerwiec  Comments off

Rajd Rododendrona

W dniu 4.06.2011 Zarząd Klubu Turystyki Rowerowej „Jednoślad” zorganizował „Rajd Rododendrona „ do miejscowości Pawełki . W rajdzie uczestniczyło 18 członków naszego klubu z Dobrodzienia i Pluder. Przy pięknej , słonecznej pogodzie i miłej atmosferze pokonaliśmy 50 km.  W załączeniu kilka zdjęć.

Józef Włodarz

more »

Category: 2011.06 - Czerwiec  Comments off