Archive for the Category » 2015.04 «

Wycieczka rowerowa do Krasiejowa

W dniu 26.04.2015 Zarząd Klubu zorganizował wycieczkę rowerową do Krasiejowa. Jechaliśmy przeważnie drogami leśnymi przez Pludry , Kolonowskie i Staniszcze. Do Dobrodzienia wróciliśmy przez Myślinę. Wyjechaliśmy przy pięknej słonecznej pogodzie jednak w Krasiejowie przywitał nas dosyć intensywny opad deszczu. Byliśmy przygotowani na taką okoliczność i ubraniach przeciwdeszczowych wróciliśmy do domu . Razem przejechaliśmy 45 km. a padający deszcz nie zepsuł nam humorystycznego i radosnego nastroju. W załączeniu kilka zdjęć.

Józef Włodarz

Category: 2015.04  Comments off

Otwarcie sezonu w Zawadzkiem

W dniu 18.04.2015 pięcioosobowa grupa naszych członków wzięła udział w otwarciu sezonu organizowanego przez oddział PTTK przy hucie Andrzej w Zawadzkiem. Na stadionie w Zawadzkiem odbyły się zawody zręcznościowe skierowane do uczniów miejscowych szkół biorących udział w imprezie. W drodze powrotnej pojechaliśmy zobaczyć siedlisko bobrów w Liszczoku i Pile na rzece Lublinica . Mimo niesprzyjającej pogody / + 6 / humory dopisywały . Za uczestnictwo w imprezie otrzymaliśmy od organizatorów pamiątkowy puchar.

Józef Włodarz

J

Category: -- AKTUALNOŚCI, 2015.04  Comments off

Rozpoczęcie sezonu 2015

W dniu 12.04.2015 Zarząd Klubu zorganizował imprezę plenerową na gliniance Habas inaugurująca sezon rowerowy 2015. Przy pięknej i słonecznej pogodzie oraz wspanialej koleżeńskiej atmosferze uzgodniliśmy plany wyjazdów na najbliższy miesiąc oraz omówiliśmy sprawy bieżące klubu. Można było również dokonać opłaty na tegoroczne ubezpieczenie . W imprezie udział wzięło kilku członków klubu z Zawadzkiego oraz liczniejsza grupa z klubu Sieraków Śląski. W załączeniu zdjęcia .

Józef Włodarz

Category: 2015.04  Comments off