Archive for the Category » Bez kategorii «

FILM Z DOBRODZIEŃSKIEJ SETY DOSTĘPNY W WPISIE PONIŻEJ

Category: Bez kategorii  Comments off

Rajd rowerowy „Rozpoczęcie Sezonu 2014”

W dniu 30.03.2014 Zarząd Klubu zorganizował rajd rowerowy na rozpoczęcie sezonu 2014. Wyjechaliśmy z Dobrodzienia do Pluder , gdzie spotkaliśmy się z grupą miejscowych członków naszego klubu. Wspólnie wróciliśmy do Dobrodzienia i na gliniance Habas  zorganizowaliśmy sobie wiosenny piknik połączony z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.  Dołączyła do nas grupa rowerzystów z Sierakowa. Na pikniku Zarząd Klubu poinformował uczestników dzisiejszej imprezy o planach na rok bieżący. Przy pięknej i słonecznej pogodzie spędziliśmy dzisiejsze popołudnie na łonie natury podziwiając budzącą się do życia przyrodę. Razem przejechaliśmy 30 km . W rajdzie udział wzięło      40  członków klubu i sympatyków turystyki rowerowej. . W załączeniu zdjęcia .

 Józef Włodarz

Category: 2014.03 - marzec, Bez kategorii  Comments off

Zakończenie sezonu 2013

W dniu 13.10.2013 Zarząd Klubu zorganizował na zakończenie sezonu zlot gwiaździsty na gliniance „Habas” . W zlocie udział wzięło 32 członków klubu. Prezes Klubu przedstawił sprawozdanie z działalności za rok bieżący oraz zapoznał z planami imprez na 2014 rok.  Przy pięknej ,  słonecznej pogodzie i miłej atmosferze spędziliśmy dzisiejsze niedzielne popołudnie. Impreza nie kończy jeszcze sezonu. Jak tylko pogoda dopisze zorganizujemy kolejne wycieczki rowerowe. W załączeniu kilka zdjęć z dzisiejszej imprezy oraz inne zrobione w br. ukazujące nasz piękny Habas w ciągu dnia i o zachodzie słońca. Zdjęcia są mojego autorstwa.

Józef Włodarz

 

Category: -- AKTUALNOŚCI, Bez kategorii  Comments off

Rajd Kamień Śląski – Gogolin

W dniu 14.07.2013 Zarząd Klubu zorganizował rajd rowerowy do Kamienia Śląskiego i Gogolina. W rajdzie udział wzięło 11 członków naszego klubu. Przy pięknej i słonecznej pogodzie przejechaliśmy 110 km z drogą powrotną. Z Dobrodzienia wyjechaliśmy o godz. 8.30 a wróciliśmy o 17.00 . W załączeniu kilka zdjęć. Z uwagi na wyjazd grupy członków klubu w dniu 21.07.2013 do naszego miasta partnerskiego Haan w Niemczech kolejna impreza rowerowa przewidziana jest  na dzień 9.08.2013 .

                                 Józef Włodarz

Category: 2013.07 - Lipiec, Bez kategorii  Comments off